Пријанка Чопра во блескава креација со висок шлиц од Роберто Кавали на црвениот тепих во Кан
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Пријанка Чопра во блескава креација со висок шлиц од Роберто Кавали на црвениот тепих во Кан

Пријанка Чопра во блескава креација со висок шлиц од Роберто Кавали на црвениот тепих во Кан

Пријанка Чопра дефинитивно знае како да привлече внимание.

Синоќа, на премиерата на „Rocketman“, 36-годишната актерка шармираше на црвениот тепих на Канскиот филмски фестивал.

За свеченоста која се одржува на француската ривиера, поранешната носителка на титулата Мис на светот зачекори во блескава креација од високата мода на Роберто Кавали, салонки од Кристијан Лобутин и накит од Шопард.

Пријанка Чопра Пријанка Чопра Пријанка Чопра Пријанка Чопра Пријанка Чопра Пријанка Чопра Пријанка Чопра Пријанка Чопра Пријанка Чопра Пријанка Чопра Пријанка Чопра Пријанка Чопра Пријанка Чопра

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19924 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?