Прекрасно семејство: Серхио Рамос со атрактивната сопруга и трите мали синчиња на премиера
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Прекрасно семејство: Серхио Рамос со атрактивната сопруга и трите мали синчиња на премиера

Прекрасно семејство: Серхио Рамос со атрактивната сопруга и трите мали синчиња на премиера

Серхио Рамос гордо ја претстави пред светот документарната мини серија „El Corazón de Sergio Ramos“, во која е раскажана неговата животна приказна и патот до успешна фудбалска кариера.

На премирата во Мадрид, 33-годишниот фудбалер ја доби поддршката од своето семејство. Капитенот на Реал Мадрид позираше покрај сопругата Пилар Рубио и трите мали синчиња, Серхио Џуниор, Марко и Алехандро.

Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио

41-годишната водителка, која е и модел, мамеше погледи во атрактивна сина креација од Зухаир Мурад.

Пилар Рубио Пилар Рубио Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата

Серхио и Пилар се венчаа во јуни оваа година.

Серхио Рамос и Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19924 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?