Прекрасно семејство: Серхио Рамос со атрактивната сопруга и трите мали синчиња на премиера
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Прекрасно семејство: Серхио Рамос со атрактивната сопруга и трите мали синчиња на премиера

Прекрасно семејство: Серхио Рамос со атрактивната сопруга и трите мали синчиња на премиера

Серхио Рамос гордо ја претстави пред светот документарната мини серија „El Corazón de Sergio Ramos“, во која е раскажана неговата животна приказна и патот до успешна фудбалска кариера.

На премирата во Мадрид, 33-годишниот фудбалер ја доби поддршката од своето семејство. Капитенот на Реал Мадрид позираше покрај сопругата Пилар Рубио и трите мали синчиња, Серхио Џуниор, Марко и Алехандро.

Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио

41-годишната водителка, која е и модел, мамеше погледи во атрактивна сина креација од Зухаир Мурад.

Пилар Рубио Пилар Рубио Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата Серхио Рамос и Пилар Рубио со децата

Серхио и Пилар се венчаа во јуни оваа година.

Серхио Рамос и Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио Серхио Рамос и Пилар Рубио

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 39%
  • 16%
  • 26%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3953 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.