Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Прекрасно дуо: Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ со заеднички настап во Бања Лука

Прекрасно дуо: Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ со заеднички настап во Бања Лука

Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ имаа прекрасен концерт во Бања Лука.

Српскиот пар настапи на затворањето на Бања Лука Фест и им подари вечер за паметење на сите присутни гости.

40-годишната пејачка и 45-годишниот актер изгледаа занесно на сцената. Иван ѝ ги бакна рацете на саканата пред да започнат со настапот.

„Колку емоции“ – напишаа од Фестивалот за овој специјален концерт.

Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ

Јелена блесна во бел фустан, додека Иван заведуваше во класичен црн костум со машна.

Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ Јелена Томашевиќ и Иван Босиљчиќ

Фотографии: Бања Лука Фест / Instagram

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14379 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.