Предлог за брак сред концерт: Хари Стајлс му помогна на фан да ја побара саканата за жена
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Предлог за брак сред концерт: Хари Стајлс му помогна на фан да ја побара саканата за жена

Предлог за брак сред концерт: Хари Стајлс му помогна на фан да ја побара саканата за жена

Обожаватели на Хари Стајлс никогаш нема да го заборават неговиот концерт во Лисабон, бидејќи се верија токму за време на музичкото шоу.

Видеото од предлогот за брак стана хит на социјалните мрежи.

Снимката го следи британскиот музичар додека комуницира со публиката и еден негов обожавател му го привлекува вниманието со барање на микрофон да ѝ отпее два стиха на неговата девојка.

Стајлс шеговито го прашува колку време се заедно и откако ќе чуе дека се во врска повеќе од една година, се согласува да му го даде микрофонот. Заљубеното момче започнува да ја пее „Can't Help Falling in Love“, а веднаш му се придружува и цела публика. Тогаш, тој клекнува на едно колено и на огромна радост на присутните, ја бара саканата за жена.

@francis.tpwk Congrats Marianna & Carl #harrystyles #loveontour #hslot #harrystylesloveontour #hslotlisbon #loveontourlisbon #proposal #love #loml #harrystylesvids #harrystylesedit #harryshouse #youarehome #youarehomeharrystyles #onedirection #hs #hshq #1d #tpwk #viral #xyzbca #foryou #fy #fyp #fypシ ♬ Can't Help Falling In Love - Elvis Presley
@francis.tpwk Replying to @lvchotline lil clear voice with the best part of the proposal #harrystyles #loveontour #hslot #harrystylesloveontour #loveontourlisbon #hslotlisbon #proposal #shesaidyes #loml #harrystylesvids #harrypotteredit #youarehomeharrystyles #onedirection #hs #hshq #tpwk #viral #xyzbca #foryou #fy #fyp #fypシ ♬ original sound - francis.tpwk

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 36%
  • 30%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 5796 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.