Прв трејлер: Џенифер Лоренс и Крис Прат се заљубуваат во вселената во новиот филм „Passengers“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Прв трејлер: Џенифер Лоренс и Крис Прат се заљубуваат во вселената во новиот филм „Passengers“

Прв трејлер: Џенифер Лоренс и Крис Прат се заљубуваат во вселената во новиот филм „Passengers“

Денес беше објавен првиот трејлер за авантурата во вселената на Џенифер Лоренс и Крис Прат.

Во видеото, кое го најавува филмот „Passengers“, славните актери се на вселенски брод кој патува кон далечна планета и носи 5.259 патници во хибернација. Поради одредена причина, Крис и Џенифер се будат прерано, во момент кога преостанува уште околу 90 години пат до зацртаната дестинација.

Филмот ќе започне да се прикажува во кино-салите на 21 декември.

Passengers

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9630 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?