Први фотографии: Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит го покажаа лицето на малото синче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Први фотографии: Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит го покажаа лицето на малото синче

Први фотографии: Турските актери Фахрие Евџен и Бурак Озчивит го покажаа лицето на малото синче

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит досега вешто го сокриваа лицето на првото дете. Славниот турски пар не објавуваше фотографии од синчето.

Но, убавата актерка, кај нас позната по серијата „Кога лисјата паѓаат“, ги изненади фановите со мини-фотосесија со малиот Каран.

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит

Фахрие и Бурак станаа родители во април минатата година.

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18490 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?