Првите фотографии од свадбата на Неџла од „Кога лисјата паѓаат“ и Бали-бег од „Величествениот“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Првите фотографии од свадбата на Неџла од „Кога лисјата паѓаат“ и Бали-бег од „Величествениот“

Првите фотографии од свадбата на Неџла од „Кога лисјата паѓаат“ и Бали-бег од „Величествениот“

Фахрије Евџен и Бурак Озчивит стапија во брак. Турските актери познати по улогите на Неџла од серијата „Кога лисјата паѓаат“ и Бали-бег од „Величествениот“ го изговорија судбоносното „Да“ на церемонија во Истанбул.

На романтичната свадбена прослава присуствуваа бројни роднини и пријатели на славниот пар.

Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег Свадбата на Неџла и Бали-бег

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 26%
  • 74%
Се испраќа...

(Вкупно: 3822 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?