Првиот трејлер за филмската верзија на „Lady and the Tramp“ на Дизни
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Првиот трејлер за филмската верзија на „Lady and the Tramp“ на Дизни

Првиот трејлер за филмската верзија на „Lady and the Tramp“ на Дизни

Дизни пресоздаде уште еден свој цртан филм - „Lady and the Tramp“ (Дамата и скитникот).

Погледнете го првиот трејлер за филмската верзија на големиот хит за две заљубени кучиња.

Филмот ќе се прикажува ексклузивно на новата платформа Disney+.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20171 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?