Празнична атмосфера: Велигденските фотографии на славните личности
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Празнична атмосфера: Велигденските фотографии на славните личности

Празнична атмосфера: Велигденските фотографии на славните личности

Празнична атмосфера вчера владееше во домовите на верниците од католичка вероисповед.

По повод Велигден, славните личности се веселеа заедно со најблиските членови на семејството и споделија фотографии со своите фанови на социјалните мрежи.

Семејството Бекам

Велигденски фотографии Велигденски фотографии

Ева Лонгорија

Лонгорија сподели фотографии со синчето Сантијаго.

Велигденски фотографии Велигденски фотографии Велигденски фотографии Велигденски фотографии

Криси Тиген и Џон Леџенд

Џиџи Хадид

Џиџи ја облече ќеркичката во костим како зајаче.

Сиара и Расел Вилсон

Велигденски фотографии Велигденски фотографии Велигденски фотографии

Жизел Бундшен и Том Брејди

Џанлука Ваки и Шерон Фонсека

Велигденски фотографии Велигденски фотографии

Принцот Алберт и принцезата Шарлин

Велигденски фотографии

Хилари Даф

Хилари сподели слатка фотографија од синчето и ќеркичката со новороденото бебенце.

Ана Ивановиќ и Бастијан Швајнштајгер

Ентони Хопкинс

Џесика Симпсон

Мајкл Бубле

Шакира

Кејт Хадсон

Рис Витерспун

Хали Бери

Анкета

Анкета
Кога би можеле да изберете со која вакцина за заштита од КОВИД-19 да се вакцинирате, дали тоа би влијаело на вашата одлука за имунизација?
  • 36%
  • 11%
  • 53%
Се испраќа...

(Вкупно: 6785 гласа)

Цитат

Животот секогаш ти нуди втора шанса. Таа се нарекува УТРЕ.

Дилан Томас

Виц

Женскиот проблем „немам што да облечам“ е во изумирање во време на пандемија.

Сега се појави „имам што да облечам, но нема каде да го носам“.