По осум години врска, Сајмон Кауел ја запроси Лорен Силверман пред двете деца
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » По осум години врска, Сајмон Кауел ја запроси Лорен Силверман пред двете деца

По осум години врска, Сајмон Кауел ја запроси Лорен Силверман пред двете деца

По 8-годишна љубовна врска, Сајмон Кауел ѝ предложи брак на Лорен Силверман.

62-годишниот судија од „The X Factor“ се вери со неговата 44-годишна девојка за време на божиќно патување во Барбадос, каде што првпат се запознале. Британецот, кој во минатото изјавуваше дека не верува во брак, ја запросил Лорен пред нивниот 7-годишен син Ерик и 16-годишниот син на Лорен, Адам.

Сајмон Кауел

„Лорен беше апсолутно вчудовидена и никогаш ни во милион години не би очекувала Сајмон да ја побара за жена. Таа плачеше од среќа и веднаш рече ‘да’“ – рекол извор на The Sun.

„Двајцата се пресреќни. Заедно се долго време и се обожаваат еден со друг, па за нивните блиски пријатели ова не е големо изненадување“ – рекол пријател на парот за People.

Романсата на парот стигна до очите на јавноста во 2013 година откако беше објавено дека Лорен е бремена од Сајмон. Во февруари 2014 година тие му посакаа добредојде на овој свет на синот Ерик.

Сајмон Кауел Сајмон Кауел Сајмон Кауел

Анкета

Анкета
Каде ќе го прославите доаѓањето на 2022 година?
  • 6%
  • 13%
  • 56%
  • 5%
  • 2%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 2447 гласа)

Цитат

Ако гледате што имате во животот, секогаш ќе имате повеќе. Ако гледате што немате во животот, никогаш нема да имате доволно.

Опра

Виц

На интервју за работа во државно...

Директорот: Госпоѓице, зошто би сакале да работите токму во ова претпријатие?

Кандидатката: Татоооо, те молам доста со глупави прашања.