Посветен татко: Дејвид Бекам со двата сина Ромео и Круз на спортски настан во Сиднеј
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Посветен татко: Дејвид Бекам со двата сина Ромео и Круз на спортски настан во Сиднеј

Посветен татко: Дејвид Бекам со двата сина Ромео и Круз на спортски настан во Сиднеј

Во улога на глобален амбасадор на „Invictus Games“, Дејвид Бекам со дел од своето семејство отпатува во Австралија за да присуствува на овој спортски настан.

Посветениот татко беше фотографиран во добро расположение со двајца од своите синови на Олимпискиот парк во Сиднеј каде со одржуваат игрите за ранети и хендикепирани лица и ветерани.

43-годишниот поранешен фудбалер уживаше додека го следеше спортскиот настан од трибините со 16-годишниот Ромео и 13-годишниот Круз.

Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам

Во Сиднеј, Дејвид, Викторија, Ромео, Круз и Харпер престојуваат на имот од 17 милиони долари. Само Бруклин недостига за семејството да е комплетно.

„Invictus Games“ е меѓународен спортски настан создаден од принцот Хари.

Дејвид, Ромео и Круз Бекам Дејвид, Ромео и Круз Бекам

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9683 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.