Посветена мајка: Ева Мендес со малите ќерки во Лос Анџелес
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Посветена мајка: Ева Мендес со малите ќерки во Лос Анџелес

Посветена мајка: Ева Мендес со малите ќерки во Лос Анџелес

Ева Мендес неспорно ужива во улогата на мајка. 45-годишната ѕвезда неколку години ја има ставено холивудската кариера на пауза за да им се посвети на малите ќерки и успешно се крие од медиумското око.

Славната актерка беше фотографирана со ќерките Амада и Есмералда за време на прошетка во Лос Анџелес.

Мендес беше облечена во фармерско здолниште и џемпер и обувки кои совршено си одговараа со бојата на нејзината коса.

Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес Ева Мендес

Ева и Рајан Гослинг се во врска од 2011 година.

Ева Мендес

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 12%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 5009 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?