Популарната блогерка Кијара Ферањи е бремена, нејзиниот мал син ја објави среќната вест
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Популарната блогерка Кијара Ферањи е бремена, нејзиниот мал син ја објави среќната вест

Популарната блогерка Кијара Ферањи е бремена, нејзиниот мал син ја објави среќната вест

Кијара Ферањи и Федез го прошируваат семејството. Славниот италијански пар ќе го добие второто дете.

Кијара Ферањи и Федез

Радосната вест беше објавена со фотографии на кои нивниот мал син држи во рацете слики од ултразвук.

Кијара Ферањи и Федез Кијара Ферањи и Федез

33-годишната дизајнерка и 30-годишниот пејач стапија во брак пред две години, а на свадбата главен гостин беше нивниот син Леоне, кој сега е неодоливо синооко момче.

Кијара Ферањи и Федез Кијара Ферањи и Федез Кијара Ферањи и Федез Кијара Ферањи и Федез Кијара Ферањи и Федез Кијара Ферањи и Федез Кијара Ферањи и Федез Кијара Ферањи и Федез Кијара Ферањи и Федез Кијара Ферањи и Федез

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9808 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.