Повторно заедно: Џиџи Хадид и Зејн Малик заљубен пар во Њујорк
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Повторно заедно: Џиџи Хадид и Зејн Малик заљубен пар во Њујорк

Повторно заедно: Џиџи Хадид и Зејн Малик заљубен пар во Њујорк

Односите меѓу Џиџи Хадид и Зејн Малик се подобруваат, а новите папараци фотографии се доказ за тоа. На нив, славниот пар изгледа заљубено и среќно додека излегува на прошетка во Њујорк.

Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик

На почетокот од јуни, релевантните странски медиуми објавија дека 21-годишната манекенка и 23-годишниот музичар раскинале, но извори блиски на парот потврдија дека тоа се случувало и претходно и дека тие секогаш се смирувале.

„Зејн и Џиџи навистина раскинаа, но има шанси тие да се смират утре. Многу е нејасно тоа што се случува меѓу нив. Тие во изминатиот период имаа проблеми со комуникацијата и разбирањето“ – изјавил изворот за E! News.

Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик

Парот беше фотографиран заедно и на почетокот на месецот, а Џиџи сподели на Instagram фотографија на која го бакнува своето момче.

Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик Џиџи Хадид и Зејн Малик

Џиџи и Зејн се во врска од ноември минатата година. Претходно, познатиот модел беше во врска со пејачот Џо Џонас, а поранешниот пејач на One Direction две години беше свршен со Пери Едвардс.

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20010 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?