Повторно заедно: Ѕвездите од хит-комедијата „American Pie“ се обединија 20 години подоцна
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Повторно заедно: Ѕвездите од хит-комедијата „American Pie“ се обединија 20 години подоцна

Повторно заедно: Ѕвездите од хит-комедијата „American Pie“ се обединија 20 години подоцна

Времето лета, а во тоа ќе ве увери и фактот што оваа година изминаа 20 години од премиерата на комедијата „American Pie“.

Седум од главните ѕвезди од филмскиот хит се обединија повторно и заедно гостуваа во шоу за Entertainment Tonight.

Алисон Хениган (Мишел), Џејсон Бигс (Џим), Шон Вилијам Скот (Стифлер), Крис Клајн (Оз), Тара Рид (Вики), Еди Кеј Томас (Финч) и Наташа Лион (Џесика) зборуваа и се потсетуваа на хуморот и авантурите на нивните ликови во филмот.

American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie

Фото-споредба како изгледаа актерите и актерките за време на снимањето „American Pie“ пред 20 години, а како денес:

American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 9438 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.