Повторно заедно: Ѕвездите од хит-комедијата „American Pie“ се обединија 20 години подоцна
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Повторно заедно: Ѕвездите од хит-комедијата „American Pie“ се обединија 20 години подоцна

Повторно заедно: Ѕвездите од хит-комедијата „American Pie“ се обединија 20 години подоцна

Времето лета, а во тоа ќе ве увери и фактот што оваа година изминаа 20 години од премиерата на комедијата „American Pie“.

Седум од главните ѕвезди од филмскиот хит се обединија повторно и заедно гостуваа во шоу за Entertainment Tonight.

Алисон Хениган (Мишел), Џејсон Бигс (Џим), Шон Вилијам Скот (Стифлер), Крис Клајн (Оз), Тара Рид (Вики), Еди Кеј Томас (Финч) и Наташа Лион (Џесика) зборуваа и се потсетуваа на хуморот и авантурите на нивните ликови во филмот.

American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie

Фото-споредба како изгледаа актерите и актерките за време на снимањето „American Pie“ пред 20 години, а како денес:

American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie American Pie

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 6%
  • 7%
  • 3%
  • 3%
  • 12%
  • 12%
  • 26%
Се испраќа...

(Вкупно: 9492 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?