Повторно заедно на екран: Џенифер Анистон и Бред Пит виртуелно „читаат“ заедничка филмска сцена
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Повторно заедно на екран: Џенифер Анистон и Бред Пит виртуелно „читаат“ заедничка филмска сцена

Повторно заедно на екран: Џенифер Анистон и Бред Пит виртуелно „читаат“ заедничка филмска сцена

Џенифер Анистон и Бред Пит учествуваа во виртуелно читање на сценариото на „Fast Times at Ridgemont High“.

51-годишната актерка влезе во улогата на Линда Барет додека 56-годишниот актер го „глумеше“ Бред Хамилтон. Во сцената, Линда го фаќа Бред како мастурбира додека тој си замислува еротска фантазија со неа.

„Здраво Бред, знаеш дека отсекогаш сум те сметала за сладок. Мислам дека си многу секси“ – вели Џен низ прикриена насмевка во улога на Линда.

Видео

Бред и Џен Бред и Џен Бред и Џен Бред и Џен

Многу ѕвезди, меѓу кои и Морган Фримен, Метју Меконахи, Џулија Робертс, Џон Леџенд и Џими Кимел, ја прифатија поканата на Шон Пен за вклучување во дигиталниот настан, кој има за цел собирање средства за неговата хуманитарна организација CORE.

Бред и Џен само еднаш претходно имаат снимано заедно и тоа кога тој гостуваше во епизода на серијата „Friends“ (Пријатели). Поранешните партнери стапија во брак во 2000 година, а се разделија во јануари 2005 година.

Бред и Џен

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9806 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.