Пирс Броснан со сопругата заљубени на Хаваи и по 23 години заеднички живот
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Пирс Броснан со сопругата заљубени на Хаваи и по 23 години заеднички живот

Пирс Броснан со сопругата заљубени на Хаваи и по 23 години заеднички живот

Со секое заедничко појавување во јавност, Пирс Броснан и Кили Смит изнудуваат коментари дека изгледаат заљубено и среќно.

Парот изгледаше како да е на меден месец додека уживаше на Хаваи по повод 64-тиот роденден на Броснан.

Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит

Холивудскиот заводник, познат по улогата на Џејмс Бонд, уживаше со 53-годишната сопруга со која е заедно од 1994 година.

Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит

Pre-birthday swim with my love @piercebrosnanofficial

A post shared by Keely Shaye (@keelyshayebrosnan) on

Броснан и Смит, кои заедно имаат два сина, минатиот месец беа фотографирани на гала во Лос Анџелес. Веднаш се гледа зошто нивниот брак се смета за еден од најстабилните во Холивуд.

Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит

Три години пред да ја сретне Кили, Пирс ја изгуби првата сопруга поради рак на јајниците. За големата загуба, тој има изјавено: „Кога твојот партнер има рак, животот се менува. Затоа што се соочуваш со смртта. Кејси беше многу позитивна за животот. Имаше неверојатна енергија и поглед кон животот. Тоа беше и сè уште е ужасна загуба и го гледам тоа одвреме-навреме во моите деца.“

Пирс со првата сопруга КасандраПирс со првата сопруга Касандра

Анкета

Анкета
Каква беше 2017 година за вас?
  • 24%
  • 46%
  • 30%
Се испраќа...

(Вкупно: 6743 гласа)

Цитат

Да бидеш себеси во свет кој константно се обидува да те претвори во нешто друго е најголемото постигнување.

Ралф Валдо Емерсон

Виц

Кога жена вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема НОВИ алишта.

Кога маж вели дека нема што да облече, тоа значи дека нема ЧИСТИ алишта.