Пирс Броснан со сопругата заљубени на Хаваи и по 23 години заеднички живот
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Пирс Броснан со сопругата заљубени на Хаваи и по 23 години заеднички живот

Пирс Броснан со сопругата заљубени на Хаваи и по 23 години заеднички живот

Со секое заедничко појавување во јавност, Пирс Броснан и Кили Смит изнудуваат коментари дека изгледаат заљубено и среќно.

Парот изгледаше како да е на меден месец додека уживаше на Хаваи по повод 64-тиот роденден на Броснан.

Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит

Холивудскиот заводник, познат по улогата на Џејмс Бонд, уживаше со 53-годишната сопруга со која е заедно од 1994 година.

Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит

Pre-birthday swim with my love @piercebrosnanofficial

A post shared by Keely Shaye (@keelyshayebrosnan) on

Броснан и Смит, кои заедно имаат два сина, минатиот месец беа фотографирани на гала во Лос Анџелес. Веднаш се гледа зошто нивниот брак се смета за еден од најстабилните во Холивуд.

Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит Пирс Броснан и Кили Смит

Три години пред да ја сретне Кили, Пирс ја изгуби првата сопруга поради рак на јајниците. За големата загуба, тој има изјавено: „Кога твојот партнер има рак, животот се менува. Затоа што се соочуваш со смртта. Кејси беше многу позитивна за животот. Имаше неверојатна енергија и поглед кон животот. Тоа беше и сè уште е ужасна загуба и го гледам тоа одвреме-навреме во моите деца.“

Пирс со првата сопруга КасандраПирс со првата сопруга Касандра

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 65%
  • 35%
Се испраќа...

(Вкупно: 6809 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“