Пилар Рубио два дена по породувањето позираше на високи потпетици со Серхио Рамос и четирите синчиња
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Пилар Рубио два дена по породувањето позираше на високи потпетици со Серхио Рамос и четирите синчиња

Пилар Рубио два дена по породувањето позираше на високи потпетици со Серхио Рамос и четирите синчиња

Пилар Рубио ги одушеви новинарите и фановите, појавувајќи се во одлично издание два дена по породувањето. Таа позираше со својот сопруг Серхио Рамос и четирите синчиња пред болницата во која го роди бебето.

42-годишната водителка носеше лелеав фустан и високи сандали додека го држеше во раце новороденото синче Максимо Адријано, а си размени и бакнеж со Серхио. Пред парот, срамежливо позираа 6-годишниот Серхио Џуниор, 4-годишниот Марко и 2-годишниот Алехандро.

Пилар Рубио и Серхио Рамос Пилар Рубио и Серхио Рамос Пилар Рубио и Серхио Рамос Пилар Рубио и Серхио Рамос Пилар Рубио и Серхио Рамос Пилар Рубио и Серхио Рамос Пилар Рубио и Серхио Рамос Пилар Рубио и Серхио Рамос Пилар Рубио и Серхио Рамос Пилар Рубио и Серхио Рамос Пилар Рубио и Серхио Рамос Пилар Рубио и Серхио Рамос Пилар Рубио и Серхио Рамос

Фановите им направија колаж со фотографии од нивните појавувања по раѓањето на четирите сина.

Пилар Рубио и Серхио Рамос

Пилар и Серхио започнаа да се состануваат во септември 2012 година, а стапија во брак во јуни минатата година.

Серхио Рамос и Пилар Рубио

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6375 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.