Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Петте ќерки на Брус Вилис заедно на прослава за претстојното раѓање на неговото прво внуче

Петте ќерки на Брус Вилис заедно на прослава за претстојното раѓање на неговото прво внуче

Семејството на Брус Вилис е пообединето отсекогаш.

Неговата поранешна сопруга Деми Мур и сегашната сопруга Ема Хеминг негуваат одлични пријателски односи, уверувајќи се дека сите пет ќерки на актерот ќе растат како сложни сестри.

Брус ги има ќерките Румер, Талула и Скаут од бракот со Деми, додека со Ема ги има ќеркичките Евелин и Мејбел.

Сите пет сестри се собраа на исто место за да го прослават претстојното раѓање на бебето на Румер. Ова ќе биде прво внуче на актерот од „Die Hard“, кој страда од деменција.

Вилис Вилис

Покрај четирите сестри на Румер, на забавата беа присутни и Ема и Деми.

Вилис Вилис Вилис Вилис Вилис

Неодамна, идната мајка се отвори за новата улога која ќе ја добие и за бременоста.

„Ова е едно од оние чудни нешта кои луѓето јасно ги знаат. Како на пример некој што сака да биде музичар. Никогаш не било доведено во прашање дали сакам да бидам мајка. Тоа е нешто на кое само што ќе помислам, чувствувам огромна радост“ – рекла најголемата ќерка на Брус.

Вилис Вилис Вилис

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 39%
  • 27%
  • 18%
  • 16%
Се испраќа...

(Вкупно: 15057 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.