Пенелопе Круз шармантна во бело покрај Антонио Бандерас на црвениот тепих во Мадрид
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Пенелопе Круз шармантна во бело покрај Антонио Бандерас на црвениот тепих во Мадрид

Пенелопе Круз шармантна во бело покрај Антонио Бандерас на црвениот тепих во Мадрид

Пенелопе Круз знае како да остави впечаток.

44-годишната актерка блесна во бела креација од високата мода на Шанел покрај својот колега Антонио Бандерас на премиерата на „Dolor y Gloria“ во Мадрид, Шпанија.

Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз

Шпанската драма е режирана од Педро Алмодовар, кој позираше пред фоторепортерите заедно со двајцата актери кои ги имаат главните улоги во филмот.

Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз Пенелопе Круз

Трејлер за „Dolor y Gloria“

Анкета

Анкета
Каде ќе одите/бевте на одмор ова лето?
  • 25%
  • 6%
  • 5%
  • 6%
  • 3%
  • 3%
  • 11%
  • 13%
  • 28%
Се испраќа...

(Вкупно: 4762 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?