Пенелопе Круз неодоливо шармантна на премиера покрај Антонио Бандерас
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Пенелопе Круз неодоливо шармантна на премиера покрај Антонио Бандерас

Пенелопе Круз неодоливо шармантна на премиера покрај Антонио Бандерас

Пенелопе Круз и Антонио Бандерас ги собраа сите погледи на британската премиера на нивниот заеднички филм „Pain and Glory“.

На црвениот тепих во Лондон, 45-годишната актерка блескаше во креација со пердуви од колекцијата висока мода есен 2019 на брендот Ралф и Русо.

Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас

Освен со 58-годишниот Бандерас, Круз позираше и покрај режисерот Педро Алмодовар, со кого има соработувано многупати во кариерата.

Пенелопе Круз и Антонио Бандерас Пенелопе Круз и Антонио Бандерас

Трејлер за „Pain and Glory“:

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.