Парот кој привлекува огромно внимание со изгледот доби дете: „Најсилниот маж на светот“ стана татко на момче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Парот кој привлекува огромно внимание со изгледот доби дете: „Најсилниот маж на светот“ стана татко на момче

Парот кој привлекува огромно внимание со изгледот доби дете: „Најсилниот маж на светот“ стана татко на момче

Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон станаа родители.

31-годишниот актер и неговата 30-годишна избраничка добија синче и ги споделија првите фотографии со него. Келси се породила во вода, а бебето било тешко 3,530 кг и долго 52 см.

Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон

„Сите сме добри и се навикнуваме на новиот живот дома“ – напиша среќната мајка.

Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон

Хафтор и Келси се еден од славните парови кои каде и да се појават, привлекуваат големо внимание со разликите во висината. Тие започнаа да се состануваат на крајот на 2017 година, а во октомври 2018 година стапија во брак. Хафтор има една ќерка од претходна врска.

Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон Хафтор и Келси Хафтор Бјорнсон и Келси Хенсон

Бјорнсон ја има титулата „Најсилниот маж на светот“, а најмногу се прослави со улогата на „Планината“ во хит-серијата „Game of Thrones“.

Хафтор Бјорнсон и Келси

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9806 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.