Папараци фотографии откриваат слатка тајна: Лејтон Мистер од „Gossip Girl“ е бремена
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Папараци фотографии откриваат слатка тајна: Лејтон Мистер од „Gossip Girl“ е бремена

Папараци фотографии откриваат слатка тајна: Лејтон Мистер од „Gossip Girl“ е бремена

Лејтон Мистер и Адам Броди го прошируваат семејството.

Ѕвездата од „Gossip Girl“ веќе не може да ја крие слатката тајна дека е бремена со второто дете. 33-годишната актерка беше фотографирана во лежерно издание, а големото стомаче укажува дека веројатно е во последниот триместар од бременоста.

Лејтон Мистер и Адам Броди

Броди, кој е познат по улогата на Сет Коен во „The O.C.“, на фотографиите ја вози во количка 4-годишната ќерка Арло.

Лејтон Мистер и Адам Броди Лејтон Мистер и Адам Броди Лејтон Мистер и Адам Броди

Мистер и Броди се верија во ноември 2013 година, а следната година се венчаа во тајност.

Лејтон Мистер и Адам Броди

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 6159 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“