Од бикини до сатенски фустан: Емили Ратајковски на Канскиот филмски фестивал
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Од бикини до сатенски фустан: Емили Ратајковски на Канскиот филмски фестивал

Од бикини до сатенски фустан: Емили Ратајковски на Канскиот филмски фестивал

Емили Ратајковски беше меѓу славните личности кои го отворија овогодишниот Кански филмски фестивал.

Веднаш по пристигнувањето на француската ривиера, 25-годишната актерка беше фотографирана во бикини.

Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски

На официјалното отворање, Емили носеше сатенски фустан од Twinset.

Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски Емили Ратајковски

After the red carpet, stranded on a dock, watching the sunset barefoot ❤️ #Cannes

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Cannes!

A post shared by Emily Ratajkowski (@emrata) on

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.