Одмор во Шпанија: Рита Ора со новиот дечко се забавува на Балеарите
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Одмор во Шпанија: Рита Ора со новиот дечко се забавува на Балеарите

Одмор во Шпанија: Рита Ора со новиот дечко се забавува на Балеарите

Рита Ора деновиве ужива во Шпанија со пријатели и новиот дечко Роман Гаврас.

Парот беше фотографиран на бротче и во сините води околу Балеарските Острови.

29-годишната пејачка, родена во Приштина и 39-годишниот режисер, роден во Атина, наводно се во врска неколку месеци.

Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора Рита Ора

Рита сподели и неколку фотографии од одморот на Instagram.

Рита Ора Рита Ора Рита Ора

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6376 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.