Нов Instagram предизвик: Македонски славни личности споделуваат фотографии од нивното детство
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Нов Instagram предизвик: Македонски славни личности споделуваат фотографии од нивното детство

Нов Instagram предизвик: Македонски славни личности споделуваат фотографии од нивното детство

За време на изолацијата, многу предизвици никнаа на социјалните мрежи, а македонските познати личности не оделеаа на тој тренд.

Каролина Гочева, Тамара Тодевска, Тијана Дапчевиќ, Елена Ристеска, Вера Мештеровиќ, Катарина Ивановска, Викторија Лоба и Кире Лазаров се меѓу славните кои станаа дел од предизвикот на споделување фотографии од детството.

Каролина Гочева

Македонски славни личности во детството

Викторија Лоба

Македонски славни личности во детството Македонски славни личности во детството

Катарина Ивановска

Македонски славни личности во детството

Тамара Тодевска

Македонски славни личности во детството

Тијана Дапчевиќ

Македонски славни личности во детството

Вера Мештеровиќ

Македонски славни личности во детството

Елена Ристеска

Македонски славни личности во детството

Јана Бурческа

Македонски славни личности во детството

Кире Лазаров

Македонски славни личности во детството

Роберт Билбилов

Македонски славни личности во детството

Панчо

Македонски славни личности во детството

Елена Реи

Македонски славни личности во детството

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3328 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?