Нов возбудлив трејлер за „Сексот и градот 2“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Нов возбудлив трејлер за „Сексот и градот 2“

Нов возбудлив трејлер за „Сексот и градот 2“

Одбројувањето до појавувањето на филмот „Сексот и градот 2“ продолжува, а верната публика сака да дознае што повеќе детали за случувањата во него. Вториот возбудлив трејлер добро си ја заврши работата - интересот за новата приказна е огромен.

Сексот и градот 2

Станува јасно дека бракот на Кери и Mr. Big ќе наиде на проблеми. Ликот на привлечната Пенелопе Круз ќе биде новото искушение за Mr. Big. А Кери Бредшоу, ненадејно ќе се сретне со нејзината бивша љубов Ејдан, додека заедно со Саманта, Шарлот и Миранда ќе бидат во посета на егзотичните локации во Абу Даби.

Забавата за четирите хероини продолжува, а за да го видите секој пикантен детаљ, треба да почекате најмалку до 27 мај.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3636 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.