Нова љубов: Адријана Лима со турски бизнисмен во Венеција и на Миконос
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Нова љубов: Адријана Лима со турски бизнисмен во Венеција и на Миконос

Нова љубов: Адријана Лима со турски бизнисмен во Венеција и на Миконос

Адријана Лима ја надмина разделбата со турскиот писател Метин Хара и има нова љубов од Турција.

Згодната Бразилка беше фотографирана со Емир Ујар на Миконос. 38-годишниот модел носеше долг фустан за на плажа додека се релаксираше со 37-годишниот бизнисмен.

Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар

Самата Лима сподели неколку фотографии од одморот на грчкиот остров.

Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар

Еден ден претходно, парот беше забележан од папараци во Венеција.

Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар Адријана Лима и Емир Ујар

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18460 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?