Нова славна двојка: Никол Шерцингер и Том Еванс за првпат заедно како пар на свеченост
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Нова славна двојка: Никол Шерцингер и Том Еванс за првпат заедно како пар на свеченост

Нова славна двојка: Никол Шерцингер и Том Еванс за првпат заедно како пар на свеченост

Веќе неколку месеци наназад се шпекулираше дека Никол Шерцингер и Том Еванс се во врска, а сега тие одлучија да ја потврдат нивната романса.

41-годишната пејачка и 34-годишниот поранешен рагбист заедно пристигнаа на забавата на InStyle и Warner Bros. Pictured организирана по повод „Златен глобус 2020“ во Беверли Хилс.

Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс

Никол и Том поттикнаа гласини дека се во врска откако беа видени заедно на забава за Денот на благодарноста во ноември. Претходно, Никол беше во врска со бугарскиот тенисер Григор Димитров.

Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20009 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?