Новак и Јелена Ѓоковиќ во лежерно издание во Шпанија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Новак и Јелена Ѓоковиќ во лежерно издание во Шпанија

Новак и Јелена Ѓоковиќ во лежерно издание во Шпанија

Новак и Јелена Ѓоковиќ престојуваат во Шпанија, каде српскиот тенисер се подготвува за враќањето на теренот.

33-годишниот спортист и неговата сакана беа уловени од папараците во друштво на неговиот брат и пријатели во Кадис.

Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ Ѓоковиќ

Славниот пар неодамна се најде во фокусот на медиумите поради позитивниот тест за коронавирусот SARS-CoV-2. Најверојатно тие беа инфицирани на тенискиот турнир кој Новак го организираше во Србија и Хрватска, а на кој присутните не носеа заштитни маски.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 19%
Се испраќа...

(Вкупно: 6370 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.