Никол Шерцингер на вечера со новото момче, откако ги покажаа мускулестите тела во фитнес сала
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Никол Шерцингер на вечера со новото момче, откако ги покажаа мускулестите тела во фитнес сала

Никол Шерцингер на вечера со новото момче, откако ги покажаа мускулестите тела во фитнес сала

Никол Шерцингер поседува тело на кое би позавиделе многу жени, а нејзиното ново момче е исто така фитнес зависник како неа.

41-годишната пејачка објави фотографија со 34-годишниот Том Еванс во фитнес сала и двајцата добија бројни комплименти за тонираните тела.

Никол Шерцингер и Том Еванс

Никол и Том беа фотографирани додека се упатуваа на вечера во Вест Холивуд.

Убавата музичка ѕвезда носеше блескав син фустан од италијанската дизајнерка Симона Корселини.

Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс Никол Шерцингер и Том Еванс

Тие за првпат се појавија заедно на јавен настан на Златен глобус на почетокот од месецов.

Никол Шерцингер и Том Еванс

Парот објави и видеа на кои танцува.

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 96%
  • 4%
Се испраќа...

(Вкупно: 2306 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?