Никол Шерцингер атрактивна во металик креација на галата на amfAR во Хонгконг
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Никол Шерцингер атрактивна во металик креација на галата на amfAR во Хонгконг

Никол Шерцингер атрактивна во металик креација на галата на amfAR во Хонгконг

Никол Шерцингер ги насочи сите погледи кон себе на галата на amfAR (Американската фондација за истражување на сидата) во Хонгконг.

40-годишната пејачка изгледаше гламурозно и заводливо во металик креација, која ја надополни со црни салонки и сребрен накит.

Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер

Претходно, Никол беше на забава на Лорејн Шварц во Хонгконг.

Никол Шерцингер Никол Шерцингер Никол Шерцингер

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 20106 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?