Не старее: 53-годишната Хали Бери во портокалови бикини згодна како и пред 18 години
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Не старее: 53-годишната Хали Бери во портокалови бикини згодна како и пред 18 години

Не старее: 53-годишната Хали Бери во портокалови бикини згодна како и пред 18 години

За Хали Бери како времето да застанало. Холивудската актерка и на 53 години изгледа фантастично во бикини.

Славната филмска ѕвезда сподели фотографија на која позира во портокалов костим за капење на плажа и доби море од комплименти за својот одржан изглед.

Многумина започнаа да ја споредуваат со нејзиниот сензационален изглед во слични бикини во филмот за Џејмс Бонд „Die Another Day“ од 2002 година.

Хали Бери

Атрактивниот фит изглед на Хали се должи на редовните дисциплинирани тренинзи и здравата исхрана.

Хали Бери

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.