Не старее: Талија сексапилна во две креации на доделувањето на Латино Греми наградите
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Не старее: Талија сексапилна во две креации на доделувањето на Латино Греми наградите

Не старее: Талија сексапилна во две креации на доделувањето на Латино Греми наградите

Талија ги насочи сите погледи кон себе на синоќешното доделување на Латино Греми наградите.

На манифестацијата во Лас Вегас, 48-годишната пејачка и актерка, кај нас позната по улогата на „Росалинда“, заведуваше во две сексапилни креации. Талија пристигна облечена во црвена креација од либанскиот дизајнер Жан-Луис Сабаџи и салонки од Кристијан Лобутин.

Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија

Таа ја прими наградата „Premio de la Presidencia“ за нејзината долгогодишна музичка кариера. На сцената, славната Мексиканка се појави во бордо креација која ја истакна нејзината фигура. Со солзи во очите, Талија се заблагодари за признанието.

Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија Талија

Видео

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 73%
  • 27%
Се испраќа...

(Вкупно: 19683 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?