Не ѝ е потребен Фотошоп: Џенифер Лопез згодна во жолт и бел костим за капење за фотосесија на Капри
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Не ѝ е потребен Фотошоп: Џенифер Лопез згодна во жолт и бел костим за капење за фотосесија на Капри

Не ѝ е потребен Фотошоп: Џенифер Лопез згодна во жолт и бел костим за капење за фотосесија на Капри

Џенифер Лопез максимално го искористи својот престој на Капри. 53-годишната пејачка и актерка беше видена додека снимаше фотосесија на плажа.

Музичката ѕвезда носеше жолт и бел костим за капење, а папараци фотографиите уште еднаш покажаа дека таа изгледа фантастично и не ѝ треба Фотошоп.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Колку често купувате онлајн?
  • 36%
  • 30%
  • 18%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 5797 гласа)

Цитат

ПЕЈ како никој да не те слуша, ЉУБИ како никогаш да не си бил повреден, ТАНЦУВАЈ како никој да не те гледа и ЖИВЕЈ како на Земјата да е рај.

Непознат автор

Виц

Разговараат сопруг и сопруга:

Тој: Пак ми ја имаш „исчистено“ сметката.

Таа: Па да, затоа што те сакам.

Тој: Каква врска имаат парите со љубовта?

Таа: Знаеш како велат - Чиста сметка, долга љубов.