„Неџла“ и „Кемал“ наскоро ќе станат родители: Убавата турска актерка сподели фотографии од трудничко стомаче
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Неџла“ и „Кемал“ наскоро ќе станат родители: Убавата турска актерка сподели фотографии од трудничко стомаче

„Неџла“ и „Кемал“ наскоро ќе станат родители: Убавата турска актерка сподели фотографии од трудничко стомаче

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит со нетрпение го очекуваат доаѓањето на овој свет на нивното прво дете. Турските актери, познати по улогите на Неџла од серијата „Кога лисјата паѓаат“ и Кемал од „Карасевда“, наскоро ќе станат родители на момче.

Убавата актерка на Instagram сподели слатки фотографии на кои си го гали трудничкото стомаче. На друга фотографија пишува: „Те чекам тебе, мој ангелу“, а долу стои името на нивното неродено синче – Каран.

Фахрие Евџен Фахрие Евџен Фахрие Евџен

Фахрие и Бурак се венчаа во јуни 2017 година.

Фахрие Евџен Фахрие Евџен Фахрие Евџен Фахрие Евџен

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.