„Неџла“ го истакна трудничкото стомаче во црн фустан покрај „Кемал“ во Истанбул
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Неџла“ го истакна трудничкото стомаче во црн фустан покрај „Кемал“ во Истанбул

„Неџла“ го истакна трудничкото стомаче во црн фустан покрај „Кемал“ во Истанбул

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит за кратко време ќе станат родители. Популарните турски актери беа фотографирани додека се упатуваа на стендап шоуто на Џем Јилмаз во Истанбул.

Убавата филмска ѕвезда, која е позната по улогата на Неџла од серијата „Кога лисјата паѓаат“, го истакна трудничкото стомаче во црн фустан, кој го надополни со кожна јакна и кратки чизмички.

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит Фахрие Евџен и Бурак Озчивит

Бурак глуми во повеќе серии, меѓу кои „Величествениот“ и „Карасевда“.

Фахрие Евџен и Бурак Озчивит

Фахрие и Бурак, кои се венчаа во јуни 2017 година, очекуваат синче кое ќе го добие името Каран.

Фахрие Евџен Фахрие Евџен Фахрие Евџен

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 69%
  • 13%
  • 17%
Се испраќа...

(Вкупно: 8509 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.