Ненадејно појавување: Џенифер Лопез во мини здолниште на сцената на MTV VMA
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Ненадејно појавување: Џенифер Лопез во мини здолниште на сцената на MTV VMA

Ненадејно појавување: Џенифер Лопез во мини здолниште на сцената на MTV VMA

Џенифер Лопез ненадејно се појави на сцената на доделувањето на видео музичките награди на MTV во Њујорк.

52-годишната пејачка изгледаше заводливо во дводелна модна комбинација од Дејвид Кома.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Лопез ја додели првата награда на вечерта за Песна на годината, која заврши во рацете на Оливија Родриго за „Driver’s License“.

Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез Џенифер Лопез

Анкета

Анкета
Дали се согласувате со одлуката наставата да започне со физичко присуство?
  • 75%
  • 25%
Се испраќа...

(Вкупно: 2445 гласа)

Цитат

Благодарното срце е магнет за чуда.

Виц

Пријателки разговараат за фигурата...

Првата: По 3 месеци тренирање, конечно имам стомачни мускули.

Втората: И јас имам, само што ми се скриени од љубовта кон пицата, виното и чоколадото.