Почетна » Новости » Шоу-бизнис » На чекор до 50-тата година: Ева Лонгорија атрактивна во бикини со сопругот и синчето на плажа во Шпанија

На чекор до 50-тата година: Ева Лонгорија атрактивна во бикини со сопругот и синчето на плажа во Шпанија

Ева Лонгорија ги стави на пауза професионалните ангажмани за да се релаксира на плажа со сопругот Хозе Пепе Бастон и синчето Сантијаго.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

49-годишната ѕвезда од „Очајни домаќинки“ беше фотографирана со 56-годишниот продуцент и нивното 6-годишно синче на плажа во Марбеља, Шпанија. Ева, која наближува кон шестата деценија од животот, изгледаше атрактивно во црвени бикини и шешир.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Семејството минатата година се пресели од Лос Анџелес во Шпанија откако си купи ново живеалиште во Марбеља.

Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија Ева Лонгорија

Ева и Хозе Пепе стапија во брак во мај 2016 година во Мексико. Нивниот син се роди во јуни 2018 година.

Анкета

Анкета
Дали си имате направено естетска корекција на лицето?
  • 12%
  • 25%
  • 63%
Се испраќа...

(Вкупно: 14376 гласа)

Цитат

Животот е како монета. Можете да ја потрошите како сакате, но можете да ја потрошите САМО ЕДНАШ.

Лилиен Диксон

Виц

Брачните расправии се како да читаш „Правила и услови за користење“ на интернет.

На крајот посекако завршуваш со: „Се согласувам“.