Натали Портман со сопругот и децата на плажа во Сиднеј
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Натали Портман со сопругот и децата на плажа во Сиднеј

Натали Портман со сопругот и децата на плажа во Сиднеј

Натали Портман е меѓу ѕвездите кои се многу заштитнички настроени во однос на приватниот живот и ретко се фотографирани настрана од професионалните ангажмани. Но, популарната актерка не помина незабележана од австралиските папараци.

39-годишната Оскаровка со сопругот Бенџамин Мијипје и двете деца се релаксираше на плажа.

Шармантната убавица им се придружи на 6-годишниот син Алеф и 3-годишната ќерка Амалија во потрагата по школки и камчиња.

Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман Натали Портман

Портман неколку месеци престојува во Австралија за снимањето на филмот „Thor 4“.

Со оглед на тоа што Австралија успешно се справува со корона кризата, моментално таму нема многу строги рестрикции и животот полека се враќа во нормала.

Анкета

Анкета
Каков е вашиот став за вакцина против КОВИД-19?
  • 16%
  • 20%
  • 64%
Се испраќа...

(Вкупно: 10485 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.