Натали Имбрулија стана мајка на 44 години, роди момче зачнато со ин витро и донор на сперма
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Натали Имбрулија стана мајка на 44 години, роди момче зачнато со ин витро и донор на сперма

Натали Имбрулија стана мајка на 44 години, роди момче зачнато со ин витро и донор на сперма

Натали Имбрулија има среќна вест.

44-годишната пејачка роди момче кое го доби името Макс Валентин Имбрулија. Музичарката позната по хитот „Torn“ сподели фотографија од рачето на синчето и напиша: „Добредојде на овој свет... Макс Валентин Имбрулија. Срцето ќе ми експлодира“ – пораката беше проследена со љубовни емотикони.

Натали Имбрулија Натали Имбрулија

Натали објави дека ќе стане мајка во јули и откри дека бебето е зачнато со ин витро и донор на сперма.

„Не, немам проголтано лубеница. Го очекувам моето прво дете оваа есен. За тие кои ме познаваат, ова е нешто што го посакував долго време и благословена сум што ова е возможно со помош на ин витро и донор на сперма. Нема да зборувам јавно ништо повеќе за тоа. Возбудена сум за авантурата која следува“ – напиша таа.

Натали Имбрулија

Натали пет години беше во брак со Даниел Џонс, од кого се разведе во 2008 година. Тие немаа заедничко дете.

Натали Имбрулија

Анкета

Анкета
Дали редовно си правите самопреглед на дојките?
  • 76%
  • 24%
Се испраќа...

(Вкупно: 18664 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?