Насмевка од милион долари: Џулија Робертс шармантна за Harper’s Bazaar
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Насмевка од милион долари: Џулија Робертс шармантна за Harper’s Bazaar

Насмевка од милион долари: Џулија Робертс шармантна за Harper’s Bazaar

Џулија Робертс е убавицата која го краси најновото издание на „Harper’s Bazaar“ Австралија.

Харизматичната актерка, која за неколку дена ќе го прослави јубилејниот 50-ти роденден, шармира на фотографиите од фотосесијата снимена покрај плажа.

Фотографиите ги потпишува Алекси Љубомирски.

Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс Џулија Робертс

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3239 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?