„Намасте“: Ева Лонгорија ги покажа своите јога вештини и сподели фотографии од синчето од изолација
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » „Намасте“: Ева Лонгорија ги покажа своите јога вештини и сподели фотографии од синчето од изолација

„Намасте“: Ева Лонгорија ги покажа своите јога вештини и сподели фотографии од синчето од изолација

Ева Лонгорија максимално ја користи изолацијата за да помине време со синчето и за да вежба.

45-годишната актерка им покажа на своите речиси 8 милиони фанови на Instagram дека има одлични јога вештини. Ѕвездата од „Очајни домаќинки“ сними видео во кое изведува комплицирани движења и напиша: „Намасте. Можеби светот е наопаку, но и јас сум“.

Сантијаго Сантијаго

Вчера, таа сподели фотографии од преслаткиот Сантијаго, кој за два месеци ќе наполни 2 години. На нив, малото момче позира со широка насмевка во нивниот дом во Лос Анџелес.

Сантијаго Сантијаго Сантијаго Сантијаго Сантијаго Сантијаго Сантијаго

Ева е една од ѕвездите кои постојано повикуваат да се почитуваат мерките за самоизолација.

Анкета

Анкета
Сметате ли дека е добра мерката за задолжително носење на заштитна опрема на лицето (маска, шал)?
  • 63%
  • 37%
Се испраќа...

(Вкупно: 5981 гласа)

Цитат

Можеш да ги исечеш сите цвеќиња, но не можеш да ја спречиш пролетта да дојде.

Пабло Неруда

Виц

Се качувам на вага по завршувањето на карантинот.

Вагата покажува: „Ве молам почитувајте социјално дистанцирање. Качувајте се еден по еден!“