Моника Белучи шик дама во црн комбинезон на настан во Париз по олеснувањето на мерките
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Моника Белучи шик дама во црн комбинезон на настан во Париз по олеснувањето на мерките

Моника Белучи шик дама во црн комбинезон на настан во Париз по олеснувањето на мерките

Во Франција се обновува културниот живот по намалувањето на рестрикциите кои беа воведени како резултат на пандемијата со коронавирусот.

Моника Белучи присуствуваше на изложба во Париз и како и секогаш, измами комплименти од своите фанови.

Моника Белучи

55-годишната Италијанка беше облечена во шик црн комбинезон со широки ногавици, а нејзината фризура со „небрежни“ шишки оддаваше француски шмек.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Белучи позираше со режисерот Том Волф.

Моника Белучи

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 38%
  • 17%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 3429 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.