Моника Белучи со двете ќерки и бившиот сопруг на снимањето на кампања во Италија
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Моника Белучи со двете ќерки и бившиот сопруг на снимањето на кампања во Италија

Моника Белучи со двете ќерки и бившиот сопруг на снимањето на кампања во Италија

Моника Белучи и нејзината ќерка Дева ги имаат главните улоги во новата кампања на Долче и Габана.

55-годишната актерка беше фотографирана на снимањето на рекламата покрај езерото Комо во Италија. Папараците ја уловија италијанската дива заедно со 15-годишната ќерка Дева, 10-годишната ќерка Леони и бившиот сопруг Винсент Касел, кој е татко на девојчињата.

Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство

На фотографиите, Моника носи елегантен зелен фустан, додека Дева позира во краток бел фустан.

Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство

Кога и да се фотографирани заедно, фановите на Моника ја коментираат сличноста во изгледот со нејзината ќерка Дева.

Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство

Белучи беше видена и на шопинг заедно со помалата ќерка Леони.

Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство Моника Белучи семејство

Винсент и Моника се разделија во 2013 година.

Моника Белучи и Винсент Касел

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.