Моника Белучи заведува во фотосесија за „L'Officiel“
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Моника Белучи заведува во фотосесија за „L'Officiel“

Моника Белучи заведува во фотосесија за „L'Officiel“

Моника Белучи ги разубавува страниците на италијанското издание на „L'Officiel“.

55-годишната филмска дива изгледа сензуално и моќно на фотографиите направени во Париз од страна на фотографот Патрис ван Малдер.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3593 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?