Моника Белучи грациозна покрај новото момче на бал на Диор во Венеција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Моника Белучи грациозна покрај новото момче на бал на Диор во Венеција

Моника Белучи грациозна покрај новото момче на бал на Диор во Венеција

Моника Белучи и Николас Лефевре присуствуваа на бал со маски организиран од Диор во Венеција.

54-годишната актерка изгледаше грациозно во креација со корсет и црна наметка. Таа пристигна на свеченоста со бротче заедно со 36-годишниот артист.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Белучи и Лефевре за првпат беа фотографирани како се бакнуваат во јавност во декември минатата година.

Анкета

Анкета
Дали го вакцинирате вашето дете?
  • 70%
  • 13%
  • 18%
Се испраќа...

(Вкупно: 9506 гласа)

Цитат

Вистински пријател е оној кој ја гледа тагата во твоите очи, додека сите останати веруваат во насмевката на твоето лице.

Анонимен

Виц

Како се нарекува маж кој одбива да користи презерватив?

- Татко.