Моника Белучи во црвена креација позираше со бившиот сопруг на Филмскиот фестивал во Венеција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Моника Белучи во црвена креација позираше со бившиот сопруг на Филмскиот фестивал во Венеција

Моника Белучи во црвена креација позираше со бившиот сопруг на Филмскиот фестивал во Венеција

Моника Белучи и Винсент Касел се обединија за да ја промовираат новата подобрена верзија од нивниот заеднички филм „Irréversible“ од 2002 година.

54-годишната актерка и 52-годишниот актер, кои беа во брак 14 години и се разведоа во 2013 година, позираа заедно на црвениот тепих на Филмскиот фестивал во Венеција.

Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел

Славната Италијанка носеше црвена креација со чипка од Долче и Габана.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Поранешниот пар позираше и со режисерот Гаспар Ное.

Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел

Моника и Винсент присуствуваа и на настан за новинарите во рамките на фестивалот.

Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Моника и Винсент имаат две ќерки - Дева и Леони.

Моника Белучи и Винсент Касел Моника Белучи и Винсент Касел

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 40%
  • 14%
  • 25%
  • 21%
Се испраќа...

(Вкупно: 9592 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.