Моника Белучи во лежерно летно издание ужива во Грција
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Моника Белучи во лежерно летно издание ужива во Грција

Моника Белучи во лежерно летно издание ужива во Грција

Моника Белучи ги спојува работата и задоволството со престојот во Грција. Италијанската дива моментално ужива во убавините на островот Парос додека се подготвува за професионален ангажман.

55-годишната актерка беше фотографирана во лежерна комбинација со макси фустан од Долче и Габана и апостолки.

Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи Моника Белучи

Белучи ќе се претстави пред публиката во Атина со монолог. Имено, таа ќе ја портретира Марија Калас, а монологот се базира на необјавени писма на популарната оперска пејачка.

Анкета

Анкета
Каде планирате да одите на одмор летово?
  • 41%
  • 14%
  • 25%
  • 20%
Се испраќа...

(Вкупно: 8655 гласа)

Цитат

Некои од најдобрите спомени се создадени во апостолки.

Кели Елмор

Виц

Крем со колкав фактор?

- Со 20.

Доволно ќе ви е?

- Ако згрешам, нека изгорам.