Моментот помеѓу Џенифер Анистон и Бред Пит на SAG Awards за кој сите зборуваат
Почетна » Новости » Шоу-бизнис » Моментот помеѓу Џенифер Анистон и Бред Пит на SAG Awards за кој сите зборуваат

Моментот помеѓу Џенифер Анистон и Бред Пит на SAG Awards за кој сите зборуваат

Во екот на оваа сезона на филмските награди, Џенифер Анистон и Бред Пит неретко присуствуваат на истите холивудските свечености.

Нивната синоќешна средба на SAG Awards моментално е жешка тема за која сите зборуваат.

Поранешните партнери случајно се сретнаа зад сцената, се прегрнаа и се фатија за раце, честитајќи си за добиените награди.

Џенифер Анистон и Бред Пит Џенифер Анистон и Бред Пит Џенифер Анистон и Бред Пит Џенифер Анистон и Бред Пит Џенифер Анистон и Бред Пит Џенифер Анистон и Бред Пит Џенифер Анистон и Бред Пит Џенифер Анистон и Бред Пит Џенифер Анистон и Бред Пит

И двајцата актери се закитија со награди на свеченоста. Статуетката за Извонредна изведба на актер во споредна улога заврши во рацете на Бред, додека Џенифер ја прими наградата за Најдобра актерка во драма.

Во својот говор, Бред се шегуваше за своите неуспешни бракови и за гостувањето во серијата „Пријатели“, а Џенифер не остана рамнодушна на неговите зборови.

Џенифер Анистон и Бред Пит

Подоцна, Пит беше уловен зад сцената додека на телевизор го гледаше говорот на Анистон.

Џенифер Анистон и Бред Пит

50-годишната актерка носеше бела креација од Џон Галијано за Диор, која веќе ја имала во својот плакар.

Џенифер Анистон и Бред Пит Џенифер Анистон и Бред Пит Џенифер Анистон и Бред Пит

Анкета

Анкета
Дали си го променивте однесувањето во врска со ракување, миење на рацете, допирање на лицето и одржување на социјална дистанца во услови на коронавирус?
  • 95%
  • 5%
Се испраќа...

(Вкупно: 3561 гласа)

Цитат

Не патуваме за да избегаме од животот, туку за животот да не ни избега нам.

Анонимен

Виц

Мажите со брада во 1819 година:

- Ќе ја убијам оваа мечка со голи раце!!!

Мажите со брада во 2019 година:

- Органски ли е овој крем за раце?